درباره ما

درباره نهالستان نهال آنلاین

نهالستان نهال آنلاین به عنوان بزرگترین مجموعه نهال در کشور ایران و عراق به مرکزیت شهر سنندج در ایران و شهر حلبچه در اقلیم کردستان و عراق و با سابقه 30 سال در زمینه تولید انواع نهال گردو، نهال میوه و نهال های مثمر و غیر مثمر دارای بزرگترین باغ مادری نهال و بیشترین سطح کشت نهال در کشورهای ایران و عراق می باشد.

کارشناسان مجموعه نهال آنلاین در تمامی مراحل احداث باغ با شما باغداران محترم خواهند بود. خرید نهال اصیل و با کیفیت و متناسب با آب و هوا و اقلیم هر منطقه ای مهمترین بخش از احداث باغات می باشد که مجموعه نهال آنلاین با در اختیار داشتن کارشناسان خبره و نظارت بر تمامی مراحل آماده کردن و ضدعفونی کردن و کاشت و مبارزه با بیماری های نهال، تهیه پیوندک از باغات مادری مجموعه نهال آنلاین و پیوند نهال های مجموعه نهال آنلاین، آماده سازی،ضدعفونی و بسته بندی مناسب نهال ها و انتقال نهال های باکیفیت به باغات شما توانسته است نهال های اصیل و باکیفیت را به دست شما باغداران محترم برساند.

با سفارش نهال شما باغداران و مشتریان مجموعه نهال آنلاین و تعریف کد مخصوص برای شما در لیست آموزش رایگان مجموعه نهال آنلاین قرار می گیرید و در تمامی مراحل باغداری از کارشناسان مجموعه نهال آنلاین مشاوره رایگان دریافت خواهید کرد.

شناخت اقلیم های مختلف ایران و ارائه نهال متناسب با اقلیم شما از مهمترین مراحل احداث باغ است بنابراین توصیه می شود در صورت نداشتن اطلاعات کافی قبل از سفارش نهال با کارشناسان ما مشورت کنید که بتوانید با اطمینان خاطر اقدام به احداث باغ نمایید.

تولید نهال اصیل، استاندارد و باکیفیت تخصص نهالستان نهال آنلاین است.